خدمات ما

درب و پنجره های آلومینیومی

پنجره‌های آلومینیومی یا پنجره‌های المنیومی برای مصارف ساختمانی شایع هستند. این پنجره‌ها شامل قاب‌های آلومینیومی هستند که معمولاً دارای پوششی از شیشه هستند.
بسیاری از مردم درب و پنجره‌های آلومینیومی قدیمی که در گذشته استفاده می‌شدند را به یاد دارند. این درب و پنجره‌ها اولین نسل درب و پنجره‌های فلزی و غیر‌آهنی بودند، که عایق آن‌ها بهتر از درب و پنجره‌های آهنی بود، به همین دلیل پس از ورود به بازار طرفداران زیادی را مجذوب خود کردند. در سال‌های اخیر و با ورود پروفیل‌های آلومینیومی به بازار، درب و پنجره دوجداره و درب و پنجره‌های آلومینیومی جدیدی تولید و وارد بازار شدند. جنس این درب و پنجره‌های آلومینیومی جدید از جهات بسیاری، بهتر از مواد اولیه دیگر هستند که در این صنعت استفاده می‌شود.

سقف ریلی

سقف‌های متحرک و سایبان‌های ریلی از جمله رایج‌ترین سایبان‌ها هستند که برای پوشاندن قسمتی از محیط‌ها و فضاهای باز مورد استفاده قرار می‌گیرند. این سایبان‌ها بر روی یک ریل حرکت کرده و به صورت دستی جابه‌جا می‌شوند و از این جهت به آن‌ها متحرک یا ریلی می‌گویند.
سایبان‌های ریلی برای ویلا‌ها، باغ‌ها و استخرهای شخصی مورد استفاده قرار گرفته و متریال مورد استفاده برای ساخت آن‌ها معمولا انواع فلز از جمله آلومینیوم، چوب، UPVC ‌ و سایر سازه‌ها است. امروزه علاوه بر انواع سقف متحرک و سایبان ریلی‌ لازم به ذکر است که انواع سایبان‌های برقی نیز موجود بوده و به فروش می‌رسند.

درب و پنجره هایUPVC

پنجره UPVC و درب UPVC دوجداره از شکل سخت شده پلی وینیل کلراید یا یو پی وی سی ساخته شده و مقاومت بالایی دارد که دارای عایق بندی مناسب در برابر عوامل بیرونی می باشد. همچنین به دلیل خاصیت ارتجاعی، امکان طراحی درب و پنجره یو پی وی سی کرو دار را فراهم می کند که علاوه بر رنگ سفید در انواع روکش لمینت، طرح چوب و رنگی نیز در بازار عرضه می شوند.
پنجره‌های upvc و درب‌ها مزایای زیادی دارند. این‌ها نسبت به چوب قوی‌تر و ضد قفل هستند. این‌ها دوطرفه باز می‌شوند و تهویه خوبی دارند. این‌ها همچنین برای روکش و زهکشی پلاستیکی مناسب هستند. این‌ها نقاشی و نگهداری نمی‌خواهند و با یک پارچه مرطوب تمیز می‌شوند. این‌ها با فولاد گالوانیزه تقویت شده‌اند و سخت شکسته می‌شوند. این‌ها امنیت بالایی را فراهم می‌کنند.

شیشه بالکن 

پنجره UPVC و درب UPVC دوجداره از شکل سخت شده پلی وینیل کلراید یا یو پی وی سی ساخته شده و مقاومت بالایی دارد که دارای عایق بندی مناسب در برابر عوامل بیرونی می باشد. همچنین به دلیل خاصیت ارتجاعی، امکان طراحی درب و پنجره یو پی وی سی کرو دار را فراهم می کند که علاوه بر رنگ سفید در انواع روکش لمینت، طرح چوب و رنگی نیز در بازار عرضه می شوند.
شیشه بالکن ضمن اینکه باعث می‌شود تا از آلودگی در امان باشید با عایق صوتی که می‌تواند ایجاد کند، باعث می‌شود تا ضمن تماشای محیط اطراف بتوانید به موسیقی دلخواه خود گوش دهید و دیگر سرمای زمستان و گرمای تابستان شما را اذیت نخواهد کرد. اگر به دنبال ایجاد فضایی خاص در تراس و بالکن خود هستید نصب شیشه بالکن بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

شیشه دوجداره

سیستم شیشه دوجداره شامل دو یا چند لایه شیشه که به طور موازی در فواصل مساوی از یکدیگر قرار گرفته اند و توسط اسپیسر در دور تادور آن ، از هم جدا شده اند . در فضای بین شیشه ها هوا یا گازهای خاص بدون رطوبت (آرگون) با فشاری تقریباً مساوی با هوای بیرون وجود دارد .
در شیشه های دو جداره غالباً از اسپیسرهای آلومینیومی استفاده می شود که درون اسپیسر را با دانه های رطوبت گیر پر می کنند که این دانه سبب جذب رطوبت هوای مابین دو شیشه می گردد و توسط مواد درزگیر مناسب ، کاملاً آب بندی شده است . در صورت استفاده از شیشه دو جداره و پنجره های عایق می توان در ازای هر مترمربع شیشه دو جداره به میزان ۴۰ مترمکعب گاز در سال صرفه جویی کرد . علاوه بر کاهش مصرف انرژی و سر و صدا ، محیط زیست پاکیزه تری نیز خواهیم داشت .
keyboard_arrow_up